Praca Analityk z językiem niderlandzkim

Ofert pracy: 4

Analityk z językiem niderlandzkim

IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o.

Wczoraj
na www.praca.pl
IBM BTO BCS w Krakowie to centrum świadczące usługi księgowo-finansowe dla klientów zagranicznych. Obsługa odbywa się w ramach trzech podstawowych procesów księgowych: OTC - Należności PTP - Zobowiązań RTR - Księgi Głównej Analityk z językiem niderlandzkim Miejsce pracy: Kraków, Armii Krajowej 18 Na stanowisku analityka będziesz odpowiedzialny/a...
83 dni temu
na www.gowork.pl
Kraków, małopolskie
Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub francuskiego lub niderlandzkiego (B2/C1) - znajomość języka angielskiego (B1/B2) - wyższe wykształcenie - wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpersonalne i organizacyjne - umiejętność pracy w zespole - bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Oferujemy: - prywatna opieka...
27 dni temu
Warszawa, Łódź, Poznań, mazowieckie
Zakres obowiązków: - Utrzymanie i rozwój dobrych kontaktów z klientem, - Rejestracja zgłoszeń przychodzących w systemie oraz przekazanie ich do realizacji, - Monitorowanie zgodności obsługi zgłoszenia, - Koordynowanie przebiegu i raportowanie w systemie przebiegu realizacji zgłoszenia,...